فراخوان کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI)

انتخاب فعّال اقتصادی برتر حوزه انرژی پاک (برقآبی)

کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI) هر دو سال یکبار نسبت به انتخاب کارآفرین برتر در سطح آسیا و اقیانوسیه، در سه حوزه جوانان، بانوان و انرژی برقآبی اقدام می نماید به برندگان جوائزی اعطا خواهد شد.

         

فراخوان کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI)

انتخاب فعّال اقتصادی برتر حوزه برقآبی و انرژی پاک (Hydro-Power)، جوانان کارآفرین و بانوان کارآفرین

به گزارش حوزه توسعه زیست بوم نوآوری انرژی معاونت علمی و فناوری، و در راستای حمایت و معرفی نخبگان این حوزه، به استحضار می رساند کنفدراسیون اتاق های بازرگانی  و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI) هر دو سال یکبار نسبت به انتخاب جوانان برتر و بانوان کارآفرین برتر در سطح آسیا و اقیانوسیه اقدام می نماید. در اجلاس سال 2020 که احتمالاً در کشور تایوان برگزار خواهد شد، رقابت در سه حوزه

  • جوانان (کمتر از 45 سال)
  • بانوان کارآفرین برتر
  • فعالین اقتصادی حوزه برقآبی و انرژی پاک

انجام خواهد شد و به برندگان جوائزی اعطا خواهد شد. اتاق ایران یکی از اعضای فعال این کنفدراسیون می باشد و در هر دوره نسبت به معرفی فعالین اقتصادی واجد شرایط اهتمام می نماید. شرایط ثبت نام در این رقابت در فایل پیوست شده به این اطلاعیه قابل مشاهده است.

از واجدین شرایط دعوت بعمل می آید تا از طریق لینک https://chambertrust.ir/cacci-competition فرم ثبت نام را، تا قبل از تاریخ 31/3/99 تکمیل و آمادگی خود را جهت مشارکت فعال در این رویداد بین المللی اعلام نمایند.

ضمناً علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی از با شماره تلفن 02185732363 و یا ایمیل rasekhchi@iccima.ir تماس حاصل فرمایند.

فایل ها